MSN.com bez tajemnic

MSN.com to portal internetowy firmy Microsoft, który oferuje czytelnikom dostęp w jednym miejscu do artykułów z ich ulubionych mediów. Jego przejrzystość, funkcjonalność i możliwości indywidualnego dostosowania do potrzeb użytkownika czynią serwis szczególnie atrakcyjnym dla reklamodawców.

2015-02-06 11:31:02

MSN.com wyróżniają wysokiej jakości, najlepsze treści dostarczane przez wartościowych wydawców: Agora (m.in. Gazeta Wyborcza, Tok FM, Sport.pl, Metro), Ringier Axel Springer (m.in. Newsweek, Forbes, Przegląd Sportowy), PAP, TVN24, Gremi Business Communication (m.in. Rzeczpospolita), Murator (m.in. PoradnikZdrowie.pl) oraz Prószyński (m.in. przepisy kulinarne). MSN.com dzieli informacje na dziesięć kanałów tematycznych, które ułatwiają czytelnikom przeglądanie artykułów. Wśród nich znajdziemy tematy, takie jak: zdrowie i fitness, sport, rozrywka, kulinaria, pogoda, podróże, motoryzacja, finanse, wiadomości oraz styl życia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: