E-commerce manager. Zostań profesjonalistą w ehandlu [recenzja]

Polski handel online rośnie w szalonym tempie. Co roku zwiększa się o około 20% i wciąż nie łapie zadyszki. Dlatego coraz więcej osób zastanawia się, jak z sukcesem wejść w branżę e-commerce. A potem odkroić dla siebie kawałek tortu o, bagatela, wartości bliskiej 30 mld zł. Czy można się tego dowiedzieć na 500 stronach najnowszej polskiej książki "E-commerce manager - profesjonalista w ehandlu"?

2015-01-22 11:50:03

40-osobowe guru

Już wstęp książki „E-commerce manager – profesjonalista w ehandlu” przyciąga uwagę. W pełni podzielam zdanie Adama Zygadlewicza, że „skończyły się czasy jednoosobowych guru i wiedza jest rozproszona”. I dlatego, chociaż miałem już okazję brać udział w tworzeniu kilku e-sklepów, liczyłem, że 40 autorów-specjalistów e-handlu zaoferuje mi pełen wgląd w aktualną sytuację branży.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.