E-commerce manager. Zostań profesjonalistą w ehandlu [recenzja]

Polski handel online rośnie w szalonym tempie. Co roku zwiększa się o około 20% i wciąż nie łapie zadyszki. Dlatego coraz więcej osób zastanawia się, jak z sukcesem wejść w branżę e-commerce. A potem odkroić dla siebie kawałek tortu o, bagatela, wartości bliskiej 30 mld zł. Czy można się tego dowiedzieć na 500 stronach najnowszej polskiej książki "E-commerce manager - profesjonalista w ehandlu"?

2015-01-22 11:50:03

40-osobowe guru

Już wstęp książki „E-commerce manager – profesjonalista w ehandlu” przyciąga uwagę. W pełni podzielam zdanie Adama Zygadlewicza, że „skończyły się czasy jednoosobowych guru i wiedza jest rozproszona”. I dlatego, chociaż miałem już okazję brać udział w tworzeniu kilku e-sklepów, liczyłem, że 40 autorów-specjalistów e-handlu zaoferuje mi pełen wgląd w aktualną sytuację branży.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.