e-Mikołaj rozdaje e-prezenty - świąteczne kampanie mailingowe w natarciu

W tym roku wymianę dekoracji i asortymentu na te świąteczne w sklepach stacjonarnych można było zauważyć już pod koniec października. W Emailingowej Sieci Reklamowej INIS start świątecznych kampanii mailingowych zaobserwowaliśmy w minionym tygodniu.

2014-11-27 01:30:11

Dokonaliśmy analizy zagranicznych kreacji reklamowych ostatnich lat, które być może będą dla Was ciekawą inspiracją. Dla tych, którzy jeszcze nie zaczęli myśleć o świątecznych newsletterach i mailingach reklamowych albo są w fazie przygotowań mamy kilka wskazówek, jak zwiększyć sprzedaż w tym okresie i co najważniejsze pomóc swoim klientom w wyborze prezentów.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: