SEO 4 Mobile - dlaczego i w jaki sposób zadbać o SEO dla mobilnej wersji serwisu www?

Polacy coraz chętniej sięgają po urządzenia przenośne w celu korzystania z usług internetowych. Wg raportu "Marketing mobilny w Polsce 2013/2014" smartfony posiada już prawie połowa mieszkańców naszego kraju, a rosnąca dostępność sieci wifi i spadające ceny korzystania z dostępu oferowanego przez sieci telefonii komórkowej powodują, że prawie każdy z użytkowników jest w kontakcie ze światem wirtualnym.

2014-11-25 11:56:23

To też przekłada się na charakterystykę ruchu w sieci – coraz więcej wizyt w serwisach internetowych i coraz więcej wyszukiwań w Google wykonywanych jest przy użyciu urządzeń przenośnych. Według danych prezentowanych przez Google od 15% do nawet 30% zapytań kierowanych do wyszukiwarki Google pochodzi ze smartfonów i telefonów komórkowych. I liczby te cały czas rosną.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: