Dobrze uszyte kampanie mailingowe

Kampanie branży finansowej, firmy deweloperskiej, jednego ze znanych przewoźników, popularnej marki odzieży dziecięcej i producenta francuskich kosmetyków wyróżniające się wysoką konwersją, doborem grupy docelowej i szybkim zwrotem z inwestycji to najciekawsze kampanie mailingowe ostatnich miesięcy wybrane przez Emailingową Sieci Reklamowej INIS.

2014-10-27 12:07:54

Założone cele, tematyka, grupy docelowe były różne, dlatego postanowiliśmy zestawienie 5 najciekawszych kampanii podzielić na kategorie, wśród których wyróżnilismy te, naszym zdaniem, najciekawsze pod względem założonych celów.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: