Blisko 2/3 polskich internautów ma smartfony. I nie zawaha się ich użyć!

Smartfony to już dziś nie luksus czy szpan. Smartfon to codzienność. O 17 proc. - z 53 proc. do 61 proc. - wzrósł w 2014 r. odsetek posiadaczy urządzeń wśród polskich internautów. Takie dane dostarcza najnowsza edycja badania "MEC Mobile Report" zrealizowanego przez agencję MEC.

2014-08-19 23:34:36

Czy to powinno nas dziwić? Zdecydowanie nie. Kolejne raporty potwierdzają tezę, że smartfony stają się wręcz produktami pierwszej potrzeby. Nie ruszamy się bez nich z domu, klikamy w nie kilkaset razy dziennie, nawet podczas spotkań ze znajomymi, przy rodzinnym stole, w sypialni czy łazience. Wystarczy przejść się do najbliższego operatora komórkowego i spojrzeć na półkę z oferowanymi telefonami. Tak, to niemal wyłącznie smartfony.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: