Blisko 2/3 polskich internautów ma smartfony. I nie zawaha się ich użyć!

Smartfony to już dziś nie luksus czy szpan. Smartfon to codzienność. O 17 proc. - z 53 proc. do 61 proc. - wzrósł w 2014 r. odsetek posiadaczy urządzeń wśród polskich internautów. Takie dane dostarcza najnowsza edycja badania "MEC Mobile Report" zrealizowanego przez agencję MEC.

2014-08-19 23:34:36

Czy to powinno nas dziwić? Zdecydowanie nie. Kolejne raporty potwierdzają tezę, że smartfony stają się wręcz produktami pierwszej potrzeby. Nie ruszamy się bez nich z domu, klikamy w nie kilkaset razy dziennie, nawet podczas spotkań ze znajomymi, przy rodzinnym stole, w sypialni czy łazience. Wystarczy przejść się do najbliższego operatora komórkowego i spojrzeć na półkę z oferowanymi telefonami. Tak, to niemal wyłącznie smartfony.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: