Spotify daje szansę spotkania ludzi w ich naturalnym środowisku i w zdefiniowanym momencie

Legalny dostęp do muzyki w postaci streamingu staje się popularniejszy nie tylko ze względu na potrzeby coraz bardziej świadomych i odpowiedzialnych konsumentów, ale również dlatego, że korzystanie z niego jest po prostu łatwiejsze niż piractwo i słuchanie muzyki w bardziej tradycyjny sposób.

2014-08-07 12:22:44

Spotify ma obecnie 40 mln aktywnych użytkowników w 56 krajach na świecie, z czego 10 mln płaci za dostęp do muzyki w wersji premium. Nie sposób nie zauważyć rosnącej popularności Spotify również w Polsce. Według danych Megapanelu/PBI Gemius w marcu tego roku stronę Spotify odwiedziło 669,8 tys. użytkowników. Co prawda nie znamy liczby odsłon czy czasu spędzonego na stronie, jednak obserwując statystyki odwiedzających w ciągu ostatnich miesięcy, możemy zauważyć, że serwis stale zyskuje na popularności. Z danych udostępnionych przez Spotify z okazji 1. rocznicy obecności w Polsce dowiadujemy się, że wspólnie słuchaliśmy muzyki ze Spotify przez 40 mln godzin i utworzyliśmy ponad milion playlist, z czego najwięcej z myślą o podróżowaniu i wakacjach.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: