Aż 70% internautów korzysta z reklam online [raport]

W Polsce można natknąć się na wiele opracowań dotyczących reklamy internetowej. Najczęściej są one poświęcone wartości rynku reklamowego (AdEx publikowany przez IAB) lub dotyczą wskaźników irytacji banerami. Mało jest jednak długoterminowych analiz trendów postaw wobec reklamy.

2014-07-31 11:33:13

AdvertTracking to realizowana przez IRCenter i ResearchNow propozycja długoterminowego spojrzenia na to: kiedy, gdzie i w związku z jakimi branżami Internauci świadomie korzystają z reklam i w jakim stopniu uznają je za pożyteczne. Celem badania jest odpowiedź na pytanie: w jakim przypadku i dlaczego reklama w Internecie jest interesująca, a jej wpływ na Internautę jest największy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: