Dołącz do czytelników
Brak wyników
OTWARTY DOSTĘP

Programmatic In-House. Szanse i zagrożenia dla Twojej organizacji....

In-house, to w dosłownym tłumaczeniu realizacja działań we własnym zakresie, siłami własnego zespołu. W przypadku kampanii w modelu programmatic buying pozwala markom na dodatkową kontrolę, przejrzystość, a co za tym idzie wyższą efektywność prowadzonych działa.

3 grudnia 2021

Polecamy

Wejdź do gry – wykorzystaj streaming dla swojej marki

Streaming to jeden z kluczowych aspektów gamingu i e-sportu. Transmitowanie rozgrywki na żywo to nie tylko świetne narzędzie dla graczy czy organizatorów rozgrywek e-sportowych. To także kanały marketingowe o bardzo dużym potencjale. Streamy nie tylko skupiają uwagę na samej treści wideo, ale także służą do jednoczesnego angażowania się w rozmowy, dzielenia się treściami czy komentowania na żywo. Jak wykorzystać ten trend na potrzeby marketingu skierowanego do graczy i fanów gier?

17 lutego 2021

Maciej Ziąbrowski
Robert Marczak
Marcin Sienkowski
Tomasz Czudowski
Marcin Wsół
Mateusz Pałka
Piotr Urbaniak
Radek Sączek
GORĄCE TEMATY

Prowadzenie profili w Social Mediach – kiedy warto zlecać marketing,...

Prowadzenie firmowych profili w mediach społecznościowych jest niezwykle istotne, jeśli chcesz ugruntować pozycję Twojej marki na rynku i zbudować jej spójny wizerunek. Jeśli spojrzeć na to ze strony customer journey, to potencjalni klienci, bez względu na wiek, wykazują zainteresowanie profilem marki na tym samym etapie – przed kupnem produktu. Dzięki obecności w social mediach Twoja marka ma okazję wybić się na tle konkurencji i stworzyć silną społeczność, co z kolei pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele marketingowo-sprzedażowe.

18 listopada 2021

Poznaj inne nasze tytuły
Social Media Manager Magazyn E-Commerce Nowa Sprzedaż Event Management Polska