Online Marketing Polska
Pobierz darmowe poradniki
 • Raport SEO 2016 - liderzy swoich branż
  Format: - 4 KB
  Pobierz plik
 • Influencer Marketing - praktyczny e-book
  Format: pdf - 10,36 MB
  Pobierz plik
 • Przewodnik Grupy Wirtualna Polska S.A. po obszarze e-mail marketingu.
  Format: pdf - 2,56 MB
  Pobierz plik
POKAŻ WIĘCEJ PLIKÓW
KATEGORIE
X Kongres Online Marketing - relacja

O magazynie

O magazynie

Magazyn Online Marketing  to jedyne drukowane czasopismo na rynku w całości poświęcone zagadnieniom e-marketingu. Tworzymy je wyłącznie z praktykami - starannie wybieramy tych autorów, którzy zrealizowali z powodzeniem sprzedaż w kanale internetowym i wskazujemy jednoznacznie, które kampanie generują faktyczną sprzedaż i rentowność. W przeciwieństwie do przypadkowej informacji znalezionej w sieci my prezentujemy tylko sprawdzoną wiedzę w bardzo przystępnej formie. 

Od samego początku Magazyn Online Marketing (kiedyś: Online Marketing Polska) jest symbolem najwyższej jakości treści. Zyskaliśmy sympatię ponad 7 000 Marketerów, którzy prenumerują nasz Magazyn. W ciągu ostatnich 3 lat przeszkoliliśmy ponad 2 000 osób, a blisko 3 000 wzięło udział w Kongresach Online Marketing.

To dla Państwa konsekwentnie rozwijamy się, starając się dostarczyć wiedzę, dzięki której łatwiej będzie się pracowało. Oprócz Magazynu, szkoleń oraz Kongresów uruchomiliśmy bijący rekordy popularności Program Certyfikowany Online Marketing Manager. Do każdej edycji zapraszamy tylko 30 osób, które przez ponad 2 miesiące intensywnie kształcimy na  Marketerów w najlepszym gronie eksperckim. 

Jeżeli:

 • chcą Państwo samodzielnie prowadzić akcje sprzedażowe w Internecie i mieć pewność, że przyniosą pożądane rezultaty,
 • zależy Państwu na zwiększeniu faktycznej sprzedaży w Internecie bez konieczności wydawania dużych pieniędzy,
 • chcą Państwo wiedzieć jak sprawdzić czy zewnętrzna firma pozycjonerska czy dom mediowy rzeczywiście rzetelnie realizują swoje zdania,
 • chcą Państwo istotnie zwiększyć udział kanału online w całkowitej sprzedaży,

nie może Państwa zabraknąć wśród Czytelników jedynego drukowanego Magazynu poświęconego w całości skutecznemu promowaniu i sprzedaży w Internecie:

 


Praktyczna formuła Magazynu ułatwi Państwu codzienne promowanie w Internecie poprzez:

 • gotowe do wykorzystania plany promowania w sieci, których celem jest faktyczna sprzedaż,
 • szczegółowy opis kampanii reklamowych w Internecie krok po kroku - case study
 • checklisty pozwalające w szybki sposób ocenić akcję sprzedażową oraz natychmiast wprowadzić działania korygujące,
 • pełne inspiracji przykłady niestandardowych i skutecznych akcji sprzedażowych i PR nie angażujących dużych nakładów finansowych.
 • wzory gotowych umów z dostawcami na rynku e-Marketingowym z komentarzem, na które elementy należy zwrócić szczególną uwagę, aby zabezpieczyć interesy firmy,
 • stałe, pełne wsparcie Czytelników przez redakcję z gwarancją odpowiedzi na każde zadane pytanie w ciągu 1 dnia.

W odpowiedzi na pytania i prośby Czytelników niedawno uruchomiliśmy także wersję elektroniczną naszego Magazynu, jak również wygodną wersję na tablety i smartfony. Bez zbędnych aplikacji, dostępną prosto z przeglądarki. Zmieniliśmy również naszą stronę internetową www.o-m.pl.

Współpracujemy ściśle z Radą Programową Online Marketing, składającą się z blisko 100 Autorów i współpracowników, których bardzo starannie dobieramy, zawsze mając na celu dobro Czytelników czy Uczestników naszych eventów.

Joanna Czeladzińska

Marta Przewoźna

Redakcja Magazynu Online Marketing

Partnerzy 
strategiczni:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl