Online Marketing Polska
Pobierz darmowe poradniki
 • Raport SEO 2016 - liderzy swoich branż
  Format: - 4 KB
  Pobierz plik
 • Influencer Marketing - praktyczny e-book
  Format: pdf - 10,36 MB
  Pobierz plik
 • Przewodnik Grupy Wirtualna Polska S.A. po obszarze e-mail marketingu.
  Format: pdf - 2,56 MB
  Pobierz plik
POKAŻ WIĘCEJ PLIKÓW
KATEGORIE
X Kongres Online Marketing - relacja

6 czerwca odbędzie się III Forum Dyrektorów PR i Komunikacji poświęconeThought Leadership w PR

Grono profesjonalistów z obszaru public relations spotka się 6 czerwca podczas III Forum Dyrektorów PR i Komunikacji, które odbędzie się w Hotelu Bristol w Warszawie. Tematem tegorocznej edycji forum jest podejście Thought Leadership oraz jego wykorzystanie w budowaniu strategii komunikacyjnej.

Trzecia edycja Forum Dyrektorów PR i Komunikacji stawia przed specjalistami pytania dotycząceaktualnych strategii public relations oraz wykorzystania nowoczesnych narzędzi w budowaniu spójnego wizerunku marki. Wśród zagadnień poruszanych podczas forum znajdą się między innymi:

 • wykorzystanie potencjału nowych mediów i influencerów,
 • prowadzenie międzynarodowych kampanii opartych na humanstories,
 • kampanie i programy edukacyjne reagujące na aktualne problemy społeczne.

Eksperci przedstawią inspirujące casestudies, a także wezmą udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym wykorzystania potencjału mikroinfluencerów, którzy są obecnie jednym z wiodących kanałów komunikacji największych, światowych marek z klientami.

W gronie prelegentów znajdą się przedstawiciele takich marek jak Microsoft, PayPal, Uber, Intel, Grupa Allegro, KGHM Polska Miedź, Alior Bank, Tauron Polska Energia, a także organizacjiRak’n’Roll oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Partnerem tegorocznej edycji Forum Dyrektorów PR i Komunikacji jest agencja CluePR, która specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, nowych technologii i finansów dla globalnych marek.

Nasza agencja została partnerem Forum, ponieważ bliska nam jest idea wyrównywania wiedzy branżowej z obszaru komunikacji i dzielenia się najlepszymi praktykami z digitalu i PR. Dyskusja o wiodącym trendzie współpracy z influencerami, którą podejmujemy w panelu to dla nas szczególnie interesujący temat, gdyż na co dzień realizujemy z nimi kampanie zasięgowe w regionie CEE. Ciekawi nas również strategia komunikowania nowych technologii wobec coraz bardziej świadomych konsumentówmówi Alicja Wysocka Świtała, Managing Partner Clue PR. 

Emilia Górska
Clue PR

Partnerzy 
strategiczni:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl