Online Marketing Polska
Pobierz darmowe poradniki
 • Raport SEO 2016 - liderzy swoich branż
  Format: - 4 KB
  Pobierz plik
 • Influencer Marketing - praktyczny e-book
  Format: pdf - 10,36 MB
  Pobierz plik
 • Przewodnik Grupy Wirtualna Polska S.A. po obszarze e-mail marketingu.
  Format: pdf - 2,56 MB
  Pobierz plik
POKAŻ WIĘCEJ PLIKÓW
KATEGORIE
X Kongres Online Marketing - relacja

Maja Gawecka z Coca-Cola do Rockon

Maja Gawecka z Coca-Cola do Rockon

Do zespołu agencji technologicznej Rockon dołączyła Maja Gawecka, która objęła stanowisko Project Manager.

W ostatnim czasie Gawecka związana była z Coca-Cola, gdzie pracowała na stanowisku Digital Delivery Manager. Planowała i nadzorowała tworzenie digitalowej mapy biznesu firmy. Pracowała również jako Project Manager w Hypermedia oraz Junior Project Manager w Ogilvy&Mather.

W RockonGawecka zajmuje się obsługą projektów dla zagranicznych klientów agencji. Dodatkowo jest zaangażowana w projekt tworzenia nowego systemu CRM dla jednego z kluczowych polskich klientów agencji.

Jestem zadowolony, że dołączyła do nas osoba z takim doświadczeniem. Wierzymy, ze dzięki Mai osiągniemy jeszcze lepszy poziom w obsłudze naszych klientów - komentuje Jan Szarras, CEO &FounderRockon.

Agencja technologiczna Rockon została stworzona przez zespół specjalistów działających w branży interaktywnej od 2002 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań digitalowych, których priorytetem jest precyzyjne wsparcie i realizacja celów biznesowych postawionych przez klientów. Operuje w całym wielokanałowym obszarze digitalu. Opiekuje się i tworzy od podstaw serwisy internetowe, e-commerce, platformy b2b/b2c, systemy wewnętrzne. Klientami firmy są średnie i duże przedsiębiorstwa z Polski oraz Europy (Szwajcarii, Wielkiej Brytanii czy Holandii). Dotychczas agencja współpracowała z takimi markami jak: Sanofi, Diners Club, AIG, Colonnade, Altaterra, Dakea, adblast, Swatch, HBO, Solgar czy Teva. 

Robert Rymuszka
knowledge hub

Partnerzy 
strategiczni:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl