Online Marketing Polska
Pobierz darmowe poradniki
  • Raport SEO 2016 - liderzy swoich branż
    Format: - 4 KB
    Pobierz plik
  • Influencer Marketing - praktyczny e-book
    Format: pdf - 10,36 MB
    Pobierz plik
  • Przewodnik Grupy Wirtualna Polska S.A. po obszarze e-mail marketingu.
    Format: pdf - 2,56 MB
    Pobierz plik
POKAŻ WIĘCEJ PLIKÓW
KATEGORIE
X Kongres Online Marketing - relacja

Nowe oznakowania na lotnisku Chopina w Warszawie od agencji Walk

W ramach wygranego przetargu Lotniska Chopina w Warszawie agencja Walk zrealizowała kampanię informacyjno-ostrzegawczą połączoną z oznakowaniem kierunków dojścia do środków komunikacji na lotnisku.

Walk był odpowiedzialny za przygotowanie oraz kompleksową realizację oznakowania lotniska w Warszawie. Zaprojektowane i wyklejone zostały kolorowe linie podłogowe, ściany, standy, podwieszane kubiki, tablice z ostrzeżeniami, mapy terminala oraz informacje na ścianach sygnalizujące pasażerom drogi do postoju rekomendowanych taksówek, przystanku autobusowego komunikacji miejskiej czy stacji kolejowej. Trasy w formie linii do każdego ze środków transportu zostały oznaczone odrębnymi kolorami oraz opatrzone informacjami o pozostałej odległości do pokonania. Ponadto wytyczono je w taki sposób, aby droga do przejścia była jak najkrótsza.

Dodatkowe oznaczenia i ostrzeżenia są odpowiedzią na zapotrzebowanie pasażerów. To intuicyjne dostarczenie informacji wpierające orientację na lotnisku i wskazanie polecanych, bezpiecznych środków transportu.

Angelika Para

Angelika Para prowadzi działania związane z komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną Grupy Walk. Ponadto jest odpowiedzialna za tworzenie i realizowanie strategii działań dla marek z sektora FMCG obsługiwanych przez Walk PR. Zwyciężczyni konkursu dla PR-owców „Mistrza Drugiego Planu 2015”.

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie o-m.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji e-marketingowych,
  • dodatkowe korzyśœci od Partnerów Magazynu Online Marketing Polska.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Tagi: #kampanie, #niestandardowa promocja, #reklama

Przeczytaj także:

Partnerzy 
strategiczni:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl