Online Marketing Polska
Pobierz darmowe poradniki
 • Raport SEO 2016 - liderzy swoich branż
  Format: - 4 KB
  Pobierz plik
 • Influencer Marketing - praktyczny e-book
  Format: pdf - 10,36 MB
  Pobierz plik
 • Przewodnik Grupy Wirtualna Polska S.A. po obszarze e-mail marketingu.
  Format: pdf - 2,56 MB
  Pobierz plik
POKAŻ WIĘCEJ PLIKÓW
KATEGORIE
X Kongres Online Marketing - relacja

Windows 10 z szansą na sukces? Porównanie najpopularniejszych systemów operacyjnych Polaków

Już dziś w Polsce oficjalnie pojawił się najnowszy system operacyjny Microsoft Windows 10. Pogłoski o tej premierze krążą już od dawna - do najczęściej poruszanych na branżowych portalach zagadnień należy interfejs, na jaki zdecydować mieliby się projektanci Microsoft, jak i dostępność nowego oprogramowania. Obie kwestie powodowane są niezadowoleniem użytkowników i silną krytyką ekspertów, jakiej poddany został poprzednik nowego systemu operacyjnego, czyli kontrowersyjny Windows 8.

Z tego też powodu Microsoft postanowił między innymi przywrócić Menu Start – element powtarzający się w dotychczasowych wersjach oprogramowania aż do systemu Windows 7. W kolejnej edycji zastąpiony on został kafelkami, które odsyłały użytkowników do poszczególnych aplikacji. Interfejs Windows 8 zachowany zostanie tylko częściowo – wybrane kafelki znaleźć będzie można w Menu Start. Ciekawą informacją dla użytkowników Windows 7 i Windows 8.1 jest również fakt, że w przeciągu roku będą oni mogli aktualizować swój system na posiadanych urządzeniach do Windows 10 bezpłatnie – niezależnie od tego, czy korzystają oni z laptopów, tabletów czy smartfonów. Zdaniem krytyków ruch ten ma służyć dodatkowej promocji nowego systemu operacyjnego oraz wzmocnić zainteresowanie użytkowników jego mobilną wersją.

W przeddzień premiery Windows 10 porównywarka cen idealo.pl postanowiła sprawdzić, które systemy operacyjne cieszą się największą popularnością wśród polskich użytkowników i tym samym przekonać się, czy nowa wersja ma szansę odnieść spektakularny sukces oraz zagościć na desktopach i urządzeniach mobilnych.
 

Windows w Polsce bezkonkurencyjny

Dalsza część tego artykułu jest dostępna bezpłatnie dla czytelników o-m.pl, którzy pozostawili swój adres e-mail.

Aby uzyskać dostęp do newslettera i wszystkich treści w serwisie, wpisz poniżej swój adres e-mail:


Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie o-m.pl,
 • cotygodniową porcję porad i inspiracji e-marketingowych, czyli newsletter Online Marketing Week
 • informacje o konkursach i wydarzeniach organizowanych przez Online Marketing Polska,
 • dodatkowe korzyśœci od Partnerów Magazynu Online Marketing Polska.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Adam Bębenek
idealo

PR Manager Polska

Skontaktuj 
się z autorem:
Partnerzy 
strategiczni:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl