Online Marketing Polska
Pobierz darmowe poradniki
 • Raport SEO 2016 - liderzy swoich branż
  Format: - 4 KB
  Pobierz plik
 • Influencer Marketing - praktyczny e-book
  Format: pdf - 10,36 MB
  Pobierz plik
 • Przewodnik Grupy Wirtualna Polska S.A. po obszarze e-mail marketingu.
  Format: pdf - 2,56 MB
  Pobierz plik
POKAŻ WIĘCEJ PLIKÓW
KATEGORIE
X Kongres Online Marketing - relacja

Oli Gardner, Brendan Almack i Martin Šimko kolejnymi gwiazdami Marketing Festival 2015 [patronat]

Oli Gardner, Brendan Almack i Martin Šimko kolejnymi gwiazdami Marketing Festival 2015 [patronat]

Znamy nazwiska kolejnych prelegentów Marketing Festival. Wśród gwiazd trzeciej edycji konferencji znajdzie się Oli Gardner - kanadyjski ekspert od optymalizacji współczynnika konwersji oraz Brendan Almack z Irlandii, który podzieli się doświadczeniem z prowadzonych globalnych kampanii PPC. Rynek czeski reprezentować będzie Martin Šimko, wschodząca gwiazda europejskiej sceny SEO.

Zapraszając tych trzech prelegentów chcemy podkreślić nasze zaangażowanie w prezentowanie na Marketing Festival unikalnych treści. Każdy z nich obiecał przedstawić nowe, wyjątkowe informacje, pokazując jak je stosować w praktyce. Dla przykładu, publiczność zgromadzona w Brnie jako pierwsza będzie miała okazję zobaczyć przygotowane przez Brendana Almacka badanie poświęcone PPC.

Kolejni prelegenci festiwalu [zobacz poprzednich]

 • Oli Gardner - szanowany na całym świecie ekspert w dziedzinie optymalizacji współczynnika konwersji(CRO). Dzięki długoletniej pracy w agencji Unbounce, zajmującej się testami A/B, miał dostęp do niewyobrażalnej wprost ilości danych, o których opowie podczas Marketing Festival.
 • Brendan Almack - związany z agencją PPC ściśle współpracującą z Google, olśniewa publiczność ogromną wiedzą oraz liczbą przykładów. W Brnie zaprezentuje unikalne badanie poświęcone kampaniom PPC.
 • Martin Šimko - czeski ekspert SEO, dorównujący wiedzą najlepszym światowym specjalistom. Podczas Marketing Festival przedstawi najczęstsze problemy pojawiające się przy pozycjonowaniu organicznym, automatyzacji i monitorowaniu oraz procedury jak je naprawić.

Pozostali prelegenci zostaną przedstawieni wkrótce na marketingfestival.cz.

Magazyn Online Marketing Polska jest patronem medialnym wydarzenia.

Marketing Festival 2015 odbędzie się w dniach 26-28 listopada w Brnie (Czechy). Uczestnicy w czasie 4 dni konferencji będą mogli oprócz klasycznych prezentacji prowadzonych przez 16 prelegentów, wziąć udział w 20 warsztatach i 10 prezentacjach studium przypadku. Bilety są dostępne na oficjalnej stronie internetowej konferencji, gdzie czeka ostatnie 200 biletów w cenie 8,990 CZK (bez VAT) każdy. Cena biletu obejmuje wstęp na wykłady, afterparty, możliwość rejestracji na warsztaty, dostęp do archiwum wideo, gastronomii i tłumaczeń symultanicznych z wykładów.

 

Jindřich Fáborský
Marketing Festival

Właściciel firmy Marketing Festival s.r.o, absolwent Nottingham Trent University, wykłada digital marketing na Uniwersytecie Masaryka w Brnie. Wierzy w fair play; uważa, że ​​głównym celem przedsiębiorczości jest przynoszenie wartości dodanej. Preferuje jakość nad ilość, zwłaszcza w dziedzinie edukacji. Wielki fan klasycznych motocykli.

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie o-m.pl,
 • cotygodniową porcję porad i inspiracji e-marketingowych,
 • dodatkowe korzyśœci od Partnerów Magazynu Online Marketing Polska.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Tagi: #sem, #seo, #wydarzenia

Przeczytaj także:

Partnerzy 
strategiczni:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl