Online Marketing Polska
Pobierz darmowe poradniki
 • Raport SEO 2016 - liderzy swoich branż
  Format: - 4 KB
  Pobierz plik
 • Influencer Marketing - praktyczny e-book
  Format: pdf - 10,36 MB
  Pobierz plik
 • Przewodnik Grupy Wirtualna Polska S.A. po obszarze e-mail marketingu.
  Format: pdf - 2,56 MB
  Pobierz plik
POKAŻ WIĘCEJ PLIKÓW
KATEGORIE
X Kongres Online Marketing - relacja

Rozpocznij rok 2015 mobilnie! [patronat]

Rozpocznij rok 2015 mobilnie! [patronat]

Urządzenia mobilne towarzyszą nam niemal w każdej minucie życia. Korzystamy z nich w pracy, domu, tramwaju czy podczas joggingu. Nie dziwi nikogo widok osób, które podczas rozmowy w gronie znajomych jednocześnie bawią się smartfonem, bądź w kolejce do sklepowej kasy szybko przeglądają serwisy informacyjne.

Wynika to głównie z faktu, że stale pragniemy być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół nas, ale także z potrzeby dzielenia się informacjami z innymi.

Życie w ciągłym biegu wymaga od nas dostosowywania się do nowych technologii i nowości rynkowych. My sami natomiast mamy coraz więcej wymagań od urządzeń, którymi otaczamy się każdego dnia. Miejsce laptopów, czy aparatów fotograficznych coraz częściej zajmują tablety i smartfony. To efekt zmiany w codziennej komunikacji zarówno tej w pracy, jak i podczas codziennych zajęć. Urządzenia mobilne są więc dla wszystkich, bez względu na wiek, zawód, czy wykształcenie.

Właśnie dla tych osób, które podążają za szeroko rozumianymi nowościami technologicznymi, organizowane są 2. Targi Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT oraz konferencja Mobile Trends Conference. Wszystkich, których interesuje to, co dzieje się w branży mobile i chcą być częścią tego świata zapraszamy w dniach 11-13 lutego 2015 r. do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.

Targi Mobile-IT odbędą się w dniach 12-13 lutego. W ich trakcie zaprezentowane zostaną możliwości wykorzystania mobilnych technologii w sektorze publicznym i prywatnym. W ramach nadchodzącej edycji dużo miejsca poświęcone zostanie aplikacjom mobilnym, które nazwać możemy swego rodzaju „oknem na świat”.

Targi są doskonałą okazją dla wystawców, aby zaprezentować nowości i tym samym zaskoczyć klientów. To szansa bezpośredniego kontaktu przedstawicieli firmy z konsumentami i możliwość wymiany spostrzeżeń na temat produktów, co tworzy kompleksową platformę sprzedaży, promocji oraz komunikacji.

Zakres branżowy targów:

 • M-marketing i M-commerce (m.in.: SMS, MMS Marketing, SoLoMo, grywalizacja, start-up' aplikacje i reklamy na urządzenia mobilne)
 • Bankowość i finanse (m.in.: płatności mobilne, zdalny dostęp do konta i usług finansowych)
 • Zarządzanie mobilnością przedsiębiorstw (m.in.: centralne zarządzanie urządzeniami mobilnymi i aplikacjami, narzędzia do analizy wizualizacji danych)
 • Oferta dla sektora publicznego (m.in.: e-learning oraz m-learning, oprogramowanie dla agencji rządowych, aplikacje mobilne GIS)
 • Chmura i outsourcing IT (m.in.: serwer w chmurze, platforma IT w chmurze, oprogramowanie w chmurze)
 • Sprzęt i infrastruktura sieciowa (m.in.: smartfony, tablety, wearable devices, urządzenia Wi-Fi, sieci GSM, systemy RFID)

Już dziś zachęcamy do rejestracji ON-LINE na stronie www.mobile-it.com.pl, która pozwala na zakup biletów w promocyjnej cenie.

Równocześnie z targami odbędzie się czwarta edycja konferencji Mobile Trends Conference 2015. Jest to największe w Polsce wydarzenie poświęcone w całości mobilnym technologiom. Nadchodząca edycja odbędzie się w dniach 11-13 lutego 2015 r. To trzy niezapomniane dni: Development Day, Business Day oraz będący nowością Inspiration Day. Lista prelegentów z dnia na dzień ulega powiększeniu, a potwierdzeni dotychczas prelegenci to m.in.: Natalia Hatalska, Piotr Konieczny, Monika Mikowska, Michał Sadowski, Paweł Tkaczyk, Marcin Zaremba, Piotr Biegun czy Bartłomiej Postek. Pełną listę możecie zobaczyć pod adresem www.2015.mobiletrends.pl/konferencja-prelegenci. Drugi dzień konferencji zakończy się galą rozdania prestiżowych nagród Mobile Trends Awards dla najefektywniejszych rozwiązań i kampanii mobilnych. Tego wydarzenia z całą pewnością nie można pominąć! Zgłoszenia do nagród MTA przyjmowane są do 5. stycznia.

Bilety na konferencję można zakupić na stronie internetowej konferencji www.2015.mobiletrends.pl. Do 29 grudnia bilety dostępne są w cenie od 250 zł.

 • Targi Mobile-IT - 12-13 lutego 2015
 • Mobile Trends Conference – 11-13 lutego 2015
 • Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9 w Krakowie
 • Organizator: Targi w Krakowie Sp. z.o.o. oraz ClickMaster Polska

Zapraszamy!

Magazyn Online Marketing Polska jest patronem medialnym wydarzenia.

Ewa Topolska
Mobile Trends

Od sierpnia 2013 roku związana z marką Mobile Trends. Redaktor portalu www.MobileTrends.pl. Członek zespołu zajmującego się organizacją konferencji Mobile Trends Conference - największej w Polsce konferencji poświęconej mobilnym technologiom. Od października 2014 roku pracuje również jako rzecznik prasowy konferencji. Prywatnie autorka bloga kosmetyczno-lifestyle'owego, uwielbiająca gotować (niemal wszystko), czytać (książki) i oglądać (amerykańskie filmy i seriale). Absolwentka kulturoznawstwa o specjalizacji nowe media i komunikacja międzykulturowa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie o-m.pl,
 • cotygodniową porcję porad i inspiracji e-marketingowych,
 • dodatkowe korzyśœci od Partnerów Magazynu Online Marketing Polska.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Partnerzy 
strategiczni:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl